Cilt Bakımının Önemi

Bursa Cilt Bakımı...Cilt her insanın en önemli giysisidir. saglıklı ve güzel görünümlü bir cilt için her insanın cilt bakımına ihtiyaç vardır. Cilt bakımı denildiğinde herkesin aklına kozmetik malzemeleri ve ürünleri gelmektedir.Fakat önemli olan cildin yapısına göre doğru ürünü ve doğru bakımı seçmektir.

Cildimiz güneş ışınları, dış etkenler (olumsuz çevre koşulları) , uzun süreli rahatsızlıklar , ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme ve sigara alkol vb.. gibi etkenlerle yıpranır.   

Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik(ailesel) faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalara) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir.

Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir!

Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

 

 

Cilt Bakımlarımız

Hizmetini verdiğimiz tüm cilt bakımlarımız

Tüm uygulamalarımız hijyenik ortamda, kişiye özel malzemelerle son sistem cihazlarla yapılmaktadır.

Danışma ve Randevu Hattı

Esteliza Blog

Sosyal Medya

  • Facebook sayfamız dan bizi takip edin zaman zaman yaptığımız kampanyaları kaçırmayın
  • Esteliza Facebook

    Esteliza Twitter Esteliza Youtube

Hakkımızda

Esteliza Güzellik Bursa'da cilt bakımı alanında verdiği hizmetler ve kullandığı ürünler ile mükkemel bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Uzmanımız bu mesleğe yıllarını vermiş, global değişmeleri ve yenilikleri takip ederek sizlere en iyi cilt bakım hizmetini sunmayı kendine misyon edinmiştir.