Esteliza Güzellik

Bursa Cilt Bakımı... Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan kişisel bakımlarınızı profesyonel olarak karşılamayı misyon edinen, hizmetlerimizin kalitesi ve uzman kadromuz ile tüm yenilikleri takip eden baştan ayağa kadar geniş hizmet çeşitliliğimiz ile yanınızdayız. Bursa' da en iyi cilt bakımı yaptırabileceğiniz uzmanımız sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Güzellik alanında uzman kadromuz, son teknoloji ürünü modern cihazlarımız, doğal içerikli profesyonel bakım ürünlerimiz ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile steril, konforlu ve güvenilir ortamımızda ihtiyacınız olan kişisel bakımlarınızı danışabileceğiniz, uygulamaya dönüştürebileceğiniz doğru adres. 

  • Bursa cilt bakımı denince akla ilk Esteliza gelir
  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için randevu almanız gerekmektedir.
  • Kredi kartı geçerlidir.
  • Her türlü cilt tipine uygun ürünümüz vardır.
  • Bay ve bayanlara hizmetimiz vardır.
  • Çalışma saatlerimiz 9:30 - 19:30'dur.

 

 

Hizmetlerimiz

Hizmetini verdiğimiz tüm uygulamalarımız

Tüm uygulamalarımız hijyenik ortamda, kişiye özel ürünlerle ve son sistem cihazlarla yapılmaktadır.

Danışma ve Randevu Hattı

Esteliza Blog

Sosyal Medya

Hakkımızda

Esteliza Güzellik Bursa'da cilt bakımı alanında verdiği hizmetler ve kullandığı ürünler ile mükkemel bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Uzmanımız bu mesleğe yıllarını vermiş, global değişmeleri ve yenilikleri takip ederek sizlere en iyi cilt bakım hizmetini sunmayı kendine misyon edinmiştir.